
W obliczu mroku
chodź na pogaduszki 😝
11 godz. temu przez
MissChaosu
W obliczu mroku
chodź kolega czeka na was :)
24 czerwiec 14:18 przez
MissChaosu
W obliczu mroku
chodź na pogaduszki 😝
24 czerwiec 13:04 przez
MissChaosu
W obliczu mroku
zapraszam na pogaduszki 😝
24 czerwiec 8:59 przez
MissChaosu
W obliczu mroku
zapraszam na wieczorne pogaduszki 🫣😱
23 czerwiec 21:27 przez
MissChaosu
W obliczu mroku
chodź 😎
23 czerwiec 20:50 przez
MissChaosu
W obliczu mroku
chodź 😁
23 czerwiec 19:32 przez
MissChaosu
W obliczu mroku
zapraszam 😚
23 czerwiec 16:34 przez
MissChaosu
W obliczu mroku
chodź do mnie 😎
23 czerwiec 12:57 przez
MissChaosu
W obliczu mroku
zapraszam <zawstydzony>
23 czerwiec 9:21 przez
MissChaosu
W obliczu mroku
chodź na kawkę 🫢
23 czerwiec 7:14 przez
MissChaosu
W obliczu mroku
🌙 Kto jeszcze nie śpi? 😄
22 czerwiec 21:58 przez
MissChaosu
W obliczu mroku
chodź 😎
22 czerwiec 20:31 przez
MissChaosu
W obliczu mroku
<zawstydzony> <dokuczacz>
22 czerwiec 16:33 przez
MissChaosu
W obliczu mroku
Na globalu dziś urzęduję,
głupie żarty produkuję.
Jak ci smutno — napisz \"hej\",
będzie śmieszniej, uwierz, ej! 😎22 czerwiec 13:08 przez
MissChaosu